Najczęsciej czytane

Wybieramy okna dachowe

Stoisz przed wyborem okien dachowych? Sprawdziłeś już wiele ofert i nadal nie jesteś pewny, która jest najodpowiedniejsza? Postaramy się pomóc Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Przedstawiamy Ci okna dachowe Fakro.

Czytaj więcej...

Transport ręczny – jego zalety oraz wady

Ponieważ każdy przedsiębiorca powinien troszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, ma on także obowiązek nieustannie usprawniać i wymieniać sprzęt pomocniczy. Transport ręczny jest częścią transportu bliskiego, czyli rodzaju pracy wykonywanej w obrębie jednego zakładu pracy lub jednego stanowiska. Nie chodzi tu o bliskość fizyczną, lecz o przeciwstawienie tego transportu transportowi dalekiemu, który polega na przewożeniu określonych ładunków z miejsca A do miejsca B. Transport bliski może zatem polegać na przeniesieniu jakiegoś przedmiotu na odległość metra lub dwustu metrów. Przenoszenie dużych gabarytów elementów konstrukcyjnych na ogromnych placach budowy przez duże urządzenia dźwigowe jest również zaliczane do transportu bliskiego. W tego typu pracy, wykorzystanie maszyn takich jak żurawie, koparki i tym podobne jest niezbędne. Transport ręczny i warunki, w jakich się odbywa zależy jednak wyłącznie od pracodawcy.

Czytaj więcej...

Czas na wymianę okien dachowych?

stare oknaPrzychodzi taki czas, kiedy wszystko przestaje być takie, jakie było niegdyś. Rzeczy materialne naturalnie ulegają zepsuciu lub po prostu często używane niszczą się tak, że więcej nie nadają się do użytku. To samo dotyczy bardzo ważnego elementu, wchodzącego w skład naszego domu. Domu, który zapewnia nam przecież dobry byt i pozwala spędzać czas z najbliższymi. Chodzi oczywiście o okna, które siłą rzeczy kiedyś trzeba wymienić. Często są one zniszczone z przyczyn niezależnych od nas. Wraz z upływem czasu zaczynają przepuszczać zimno i wilgoć, a to z kolei sprawia, że nasz dom nie nadaje się dłużej do zamieszkania. W takim wypadku nie można pozwolić sobie na zwłokę. Jeśli do wymiany mamy okna dachowe, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług solidnej i długoletniej firmy. Okna Velux to produkt, który powstaje właśnie w takiej firmie. Okna Velux są produkowane przede wszystkim z myślą o swoich klientach. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej wymiany okien dachowych, nie musisz dłużej zastanawiać się, jakiej firmie powierzysz to zadanie. O solidności grupy Velux świadczy jej długa oraz imponująca historia. Firma produkująca okna Velux powstała bowiem ponad sześćdziesiąt lat temu, a dziś jej produkty sprzedawane są niemal na całym świecie.

Zaufanie i zadowolenie klientów to podstawa

Firma posiada fabryki w jedenastu krajach, natomiast przedstawicielstwa handlowe znajdują się w niemal czterdziestu. W Polsce okna Velux możemy otrzymać od 1998 roku. Pierwsza produkcja ruszyła w Gnieźnie. Od razu zyskała ona aprobatę polskiego społeczeństwa. Od 2003 roku okna wykonywane są także w Namysłowie. Produkcja w Polsce ma też istotny wpływ na rynek zagraniczny. Aż ¾ produkcji trafia bowiem do sąsiednich krajów. Dla niezdecydowanych należy wspomnieć co nieco o ważnych certyfikatach (takich jak ISO oraz OSHAS), które posiada firma Velux. Są to dokumenty potwierdzające, że okna Velux spełniają najwyższe kryteria jakościowe, jednocześnie dbając o środowisko, higienę pracy i bezpieczeństwo. Firma nie spoczywa jednak na laurach, dostosowując tym samym jakość swoich produktów do zapotrzebowania na rynku. Inwestycja w modernizację i rozbudowę produktów pochłonęła w ubiegłym roku ponad 190 milionów złotych. Tak ogromne koszty poniesione przez firmę udowadniają jak wielkim sentymentem kieruje się firma jeśli chodzi o zadowolenie klientów.

Bogata oferta

Okna Velux to nie jedyna oferta kierowana do klientów. Wymiana okien to doskonała okazja do tego, by dodatkowo uatrakcyjnić miejsce, w którym żyjemy i spędzamy bardzo dużo czasu. Za niewielką cenę wystrój naszego domu zmieni się nie do poznania. Ciekawą propozycją są –nie tylko estetycznie wyglądające, ale także bardzo funkcjonalne – rolety. W zależności od potrzeb firma proponuje nam bardzo obszerny wybór. Jeśli mamy problem z przegrzewaniem się pomieszczeń w czasie upalnych dni, najlepszym rozwiązaniem będą dla nas markizy. Te innowacyjne rolety zatrzymują ciepło zanim przedostanie się ono przez szybę do wnętrza. Temperatura w naszym domu może zostać obniżona nawet o sześć stopni. A co najważniejsze struktura rolety (forma siateczki) nie zasłania nam pięknego widoku za oknem. Każdy, nawet najbardziej kapryśny i wymagający klient, znajdzie odpowiednie rolety dla siebie. W ofercie są między innymi żaluzje pomagające kontrolować kierunek padania światła czy takie rolety, które nie przepuszczają światła i hałasu.okno

Wybór odpowiednich okien

Przy wyborze odpowiednich okien musimy pamiętać, że przez wiele lat będziemy przez nie spoglądać na świat. Na co dzień nie dostrzegamy tego, że okna są bardzo istotnym elementem w naszym domu. I o to właśnie chodzi. Okna Velux służą w następujący sposób: są pewnego rodzaju stróżem. Z jednej strony nie ograniczają ci widoku na świat, z drugiej chronią przed zimnem i wilgocią. W razie niezdecydowania lub jakichkolwiek wątpliwości pracownicy z działu obsługi klientów służą pomocą. To właśnie oni posiadają fachową wiedzę na temat użytkowania i zastosowania swoich produktów. A w skład tych produktów wchodzą oczywiście okna Velux. Warto wspomnieć o zaletach ekonomicznych. Okna Velux produkowane i montowane są tak, by zużyć mniej energii, a jednocześnie lepiej oświetlić wnętrze. W założeniu okna Velux mają nie tylko dobrze izolować, ale także pozyskiwać energię cieplną ze słońca. Oprócz zalet praktycznych należy jeszcze raz podkreślić te estetyczne. Przy projektowaniu pracowali bowiem bardzo uzdolnieni projektanci. Okna Velux nie są więc wyłącznie materiałem budowlanym. Zyskują serce i duszę, w które ktoś je wyposażył, gdy powstawały. Znajdując się w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane nie sposób tego nie poczuć. Dodatkowym atutem firmy jest to, że dokładnie testuje ona nowe propozycje wprowadzane na rynek. Kontrola jakości i badania w naturalnych warunkach mają sprawdzić, czy okna Velux sprostają wymaganiu swoich klientów. Produkty testowane są w ekstremalnych warunkach klimatycznych, które potwierdzają solidność wykonywanej pracy. Wbrew pozorom samo zamontowanie okien dachowych nie jest trudne. Okna Velux mogą być stosowane na dachach o różnych kątach nachylenia połaci dachowej i dowolnych pokryciach dachowych. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości warto skontaktować się po prostu z obsługą klienta. Można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z poczty tradycyjnej lub elektronicznej. Na stronie http://www.roofstyle.pl/okna-dachowe,131.html znajdują się z kolei informacje, które nie wymagają kontaktu bezpośredniego z pracownikiem firmy. Można więc spokojnie sprawdzić ofertę przed przystąpieniem do konkretnego działania.

Wybór odpowiednich okien dachowych to trudna decyzja. Zamontowane okna mają nam przecież służyć długie lata. Jeśli będą niepraktyczne lub chociażby nie będą wyglądały estetycznie, nie będziemy czuli się w domu dobrze. A przecież właśnie tak chcielibyśmy się czuć, gdy wracamy z pracy do domu lub zapraszamy do siebie rodzinę czy znajomych. Okna Velux zapewnią nam odpowiedni komfort. Podczas konsultacji, wspólnie z pracownikiem firmy, każdy klient znajdzie okna, które przyniosą mu satysfakcję. Korzystając z firmy Velux możemy mieć całkowitą pewność, że nasze pieniądze zostaną dobrze zainwestowane. My z kolei nie będziemy musieli więcej martwić się o przenikający nasze ściany chłód czy też atakującą okna wilgoć.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!