Najczęsciej czytane

Wybieramy okna dachowe

Stoisz przed wyborem okien dachowych? Sprawdziłeś już wiele ofert i nadal nie jesteś pewny, która jest najodpowiedniejsza? Postaramy się pomóc Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Przedstawiamy Ci okna dachowe Fakro.

Czytaj więcej...

Transport ręczny – jego zalety oraz wady

Ponieważ każdy przedsiębiorca powinien troszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, ma on także obowiązek nieustannie usprawniać i wymieniać sprzęt pomocniczy. Transport ręczny jest częścią transportu bliskiego, czyli rodzaju pracy wykonywanej w obrębie jednego zakładu pracy lub jednego stanowiska. Nie chodzi tu o bliskość fizyczną, lecz o przeciwstawienie tego transportu transportowi dalekiemu, który polega na przewożeniu określonych ładunków z miejsca A do miejsca B. Transport bliski może zatem polegać na przeniesieniu jakiegoś przedmiotu na odległość metra lub dwustu metrów. Przenoszenie dużych gabarytów elementów konstrukcyjnych na ogromnych placach budowy przez duże urządzenia dźwigowe jest również zaliczane do transportu bliskiego. W tego typu pracy, wykorzystanie maszyn takich jak żurawie, koparki i tym podobne jest niezbędne. Transport ręczny i warunki, w jakich się odbywa zależy jednak wyłącznie od pracodawcy.

Czytaj więcej...

Wybieramy okna dachowe

okna dachowe fakro

Stoisz przed wyborem okien dachowych? Sprawdziłeś już wiele ofert i nadal nie jesteś pewny, która jest najodpowiedniejsza? Postaramy się pomóc Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Przedstawiamy Ci okna dachowe Fakro.

Co takiego wyróżnia je na tle wszystkich pozostałych? Spieszymy z wyjaśnieniami. Firma Fakro to już niemalże 30 lat doświadczenia. Choć jej historia rozpoczynała się w małej miejscowości Tymbark, dziś znana i doceniana jest już w 50-ciu państwach na całym świecie. Okna dachowe Fakro są na tyle doskonałe, że firma produkująca je szczyci się aktualnie mianem wicelidera na rynku okien dachowych. W ofercie firmy znajdują się między innymi: okna uchylno-obrotowe preSelect, dwuszybowe okna obrotowe, trzyszybowe okna obrotowe, okna obrotowe o podwyższonej odporności na wilgoć, okna obrotowe Z-Wave, superenergooszczędne okna obrotowe, antywłamaniowe okna obrotowe Secure, okna łukowe, okna o podwyższonej osi obrotu, okna balkonowe, wyłazowe, kolankowe, okna do zespoleń otwierane i nieotwierane, nadstawki i okna niestandardowe, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, markizy, żaluzje, moskitiery, filtry i wszelkie akcesoria niezbędne do montażu. Okna dachowe Fakro wykonywane są z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu najnowszych technologii, dzięki temu sięgając po nie zyskujesz pewność, że posłużą Ci przez wiele lat, bez względu na intensywność eksploatacji. Okna dachowe Fakro pozwalają na doświetlenie naturalnym światłem pomieszczeń zlokalizowanych n poddaszach, umożliwiają piękny panoramiczny widok oraz gwrantują dopływ świeżego powietrza. Bardzo istotna jest możliwość zamontowania w nich moskitier i filtrów, kóre zatrzymują owady, alergeny i zanieczyszczenia na zewnątrz. Okna dachowe Fakro różnią materiałami, z których zostały wykonane, funkcjonalnością i oczywiście wyglądem. Inne lepiej sprawdzą się w pomieszczeniach użytkowych, inne w nieużytkowych, kolejne są odporne na działanie wilgoci, a inne posiadają zabezpieczenia przed niekontrolowanym otwarciem. Jak widzisz – jest z czego wybierać. 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!