Najczęsciej czytane

Wybieramy okna dachowe

Stoisz przed wyborem okien dachowych? Sprawdziłeś już wiele ofert i nadal nie jesteś pewny, która jest najodpowiedniejsza? Postaramy się pomóc Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Przedstawiamy Ci okna dachowe Fakro.

Czytaj więcej...

Transport ręczny – jego zalety oraz wady

Ponieważ każdy przedsiębiorca powinien troszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, ma on także obowiązek nieustannie usprawniać i wymieniać sprzęt pomocniczy. Transport ręczny jest częścią transportu bliskiego, czyli rodzaju pracy wykonywanej w obrębie jednego zakładu pracy lub jednego stanowiska. Nie chodzi tu o bliskość fizyczną, lecz o przeciwstawienie tego transportu transportowi dalekiemu, który polega na przewożeniu określonych ładunków z miejsca A do miejsca B. Transport bliski może zatem polegać na przeniesieniu jakiegoś przedmiotu na odległość metra lub dwustu metrów. Przenoszenie dużych gabarytów elementów konstrukcyjnych na ogromnych placach budowy przez duże urządzenia dźwigowe jest również zaliczane do transportu bliskiego. W tego typu pracy, wykorzystanie maszyn takich jak żurawie, koparki i tym podobne jest niezbędne. Transport ręczny i warunki, w jakich się odbywa zależy jednak wyłącznie od pracodawcy.

Czytaj więcej...

Zdrowe odchudzanie

Dietetyk Poznań

Jak schudnąć szybko i zdrowo? Czy to w ogóle możliwe? Te pytanie codziennie zadaje sobie wielu z nas. Nie ma co się oszukiwać-nawet jeśli uda Ci się schudnąć szybko, to równie szybko przytyjesz.

Chcąc zmienić swój wygląd musisz jednocześnie zmienić nawyki żywieniowe. Pewnie wydaje Ci się, że wiąże się to z wieloma wyrzeczeniami i nieustającym uczuciem głodu? Nie musi tak być. Dietetyk Poznań to osoba, która pokaże Ci w jaki sposób, bez stosowania wyniszczających organizm głodówek, zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie. Analiza składu ciała przeprowadzana podczas pierwszej wizyty pozwala między innymi na ustalenie ilości tkanki mięśniowej, tłuszczowej i wody zgromadzonych w organizmie. To z kolei umożliwia skomponowanie jadłospisu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Dietetyk Poznań dodatkowo przeprowadza skrupulatny wywiad zdrowotny i żywieniowy, dzięki czemu proponowana przez niego dieta jest dla Ciebie w pełni bezpieczna. Profesjonalne rady i Twoja determinacja są gwarantami sukcesu. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!