Najczęsciej czytane

Wybieramy okna dachowe

Stoisz przed wyborem okien dachowych? Sprawdziłeś już wiele ofert i nadal nie jesteś pewny, która jest najodpowiedniejsza? Postaramy się pomóc Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Przedstawiamy Ci okna dachowe Fakro.

Czytaj więcej...

Transport ręczny – jego zalety oraz wady

Ponieważ każdy przedsiębiorca powinien troszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, ma on także obowiązek nieustannie usprawniać i wymieniać sprzęt pomocniczy. Transport ręczny jest częścią transportu bliskiego, czyli rodzaju pracy wykonywanej w obrębie jednego zakładu pracy lub jednego stanowiska. Nie chodzi tu o bliskość fizyczną, lecz o przeciwstawienie tego transportu transportowi dalekiemu, który polega na przewożeniu określonych ładunków z miejsca A do miejsca B. Transport bliski może zatem polegać na przeniesieniu jakiegoś przedmiotu na odległość metra lub dwustu metrów. Przenoszenie dużych gabarytów elementów konstrukcyjnych na ogromnych placach budowy przez duże urządzenia dźwigowe jest również zaliczane do transportu bliskiego. W tego typu pracy, wykorzystanie maszyn takich jak żurawie, koparki i tym podobne jest niezbędne. Transport ręczny i warunki, w jakich się odbywa zależy jednak wyłącznie od pracodawcy.

Czytaj więcej...

Microsoft Dynamics CRM i poprawa standardów pracy

Z całą pewnością wielu z nas narzeka na swoje miejsce pracy wspominając, że irytują ich różne dziwne zachowania członków zespołu. Wszystko to może wpłynąć negatywnie na nasz stosunek do pracy. Coraz częściej jednak poważnie traktuje się nasze uwagi dotyczące tego, że na przykład coś nam nie odpowiada, dlatego też kładzie się nacisk na to, aby wszyscy członkowie zespołu zwracali uwagę na potrzeby innych i liczyli się z ich zdaniem. Wszystko to bowiem wpływa na efektywność ich pracy. 

Jakie jeszcze inne czynniki wpływają na naszą efektywność? Z całą pewnością odpowiedni sprzęt i oprogramowanie sprawić może, że praca na naszym stanowisku będzie odbywała się w sposób bardziej płynny i taki, który przyniesie nam więcej satysfakcji. Satysfakcja bowiem, to najważniejszy napęd do naszej pracy. Każdy bowiem z nas chce czuć, że jest ważną częścią zespołu. Ważną kwestią jest więc dobra atmosfera panująca w pracy. Ważne jest to jak dogadujemy się zarówno z osobami w naszym pokoju, jak i z szefem. Niezwykle ważne jest, aby atmosfera ta była pozytywna, ponieważ w pracy spędzamy bardzo dużą część naszego życia, powinniśmy więc czuć się w pracy dobrze. W pracy musimy dawać z siebie wszystko, nic więc dziwnego, że po przyjściu z pracy jesteśmy zmęczeni i potrzebujemy odpoczynku. Jeżeli po pracy jednak nie masz na nic ochoty, nawet po odpoczynku, a także czujesz niechęć do pojawiania się tam, to z całą pewnością jest to zły znak. Być może dobrą opcją będzie poszukanie innego miejsca. Idealna praca powinna nam dawać satysfakcję, a przyjazna atmosfera sprawia, że lepiej wykorzystujemy czas pracy, ponieważ nie czujemy żadnych oporów, tworzymy korzystny wizerunek firmy, bo nie marudzimy na naszą firmę do znajomych, nie robimy jej złego PR, a także z większym zaangażowaniem podchodzimy do powierzonych obowiązków, a także jesteśmy zdrowsi. Czy możemy jeszcze w jakiś inny sposób podnieść standard w naszej pracy? Z całą pewnością pomyśleć o tym powinien nasz szef, ponieważ dobór odpowiedniego programu Microsoft Dynamics CRM na przykład  Microsoft AX może znacznie podnieść ogólne wyniki w naszej pracy. W jaki sposób? Jest to bardzo proste. Systemy klasy CRM w prosty sposób zarządzają nie tylko relacjami z klientem, ale także wszystkimi pracownikami dzięki czemu praca w firmie przebiega w sposób płynny i nieskomplikowany. Każdy pracownik ma mniej na głowie dzięki czemu jest mniej zestresowany i bardziej odprężony w pracy. System CRM neutralizuje możliwość wystąpienia jakichkolwiek trudności i nieporozumień, ponieważ sprawnie zapamiętuje wszelkiego rodzaju polecenia i zadania do wykonania, a także pomaga zarządzać relacjami z klientem, tak aby ten czuł się doceniony przez naszą firmę i aby nigdy mu niczego nie zabrakło. Systemy CRM pomagają także w bezpieczny sposób przechowywać wszelkiego rodzaju informację na dysku, dzięki czemu nie musimy się martwić, że pewne informacje zgubią się, czy wyciekną w niekontrolowany sposób. Dzięki takiemu systemowi praca stanie się bardziej płynna, a każdy pracownik będzie wiedział, czym należy się w danym czasie zająć. System umożliwia nam szybkie wyszukiwanie danych informacji, a także grupowanie kontaktów, import informacji i sprawny mailing. Jak więc widzimy będzie to działanie niezwykle pomocne. 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!